Kilka słów o nas

Mam przyjemność zaprosić Państwa do nowoczesnego gabinetu stomatologicznego SDENT, który zlokalizowany jest w centrum Podegrodzia, blisko Nowego Sącza, gdzie dojazd zajmuje kilkanaście minut. Nasze wieloletnie zgromadzone doświadczenie poparte wiedzą oraz praktyką pozwoliło na uruchomienie w 2011 roku gabinetu z dużym zapleczem świadczonych usług w zakresie leczenia i profilaktyki zębów.

Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną, najnowsze technologie dentystyczne, nowoczesne wyposażenie oraz przyjemną, bezstresową atmosferę.

Gabinet dysponuje dużym parkingiem.

Dlaczego warto?

  • Stosujemy metody, które nie są bolesne, jak kiedyś. Zawsze możemy dobrać taką metodę leczenia, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.
  • Dbamy o profilaktykę jamy ustnej; nasze leczenie nie kończy się na Twoim wyjściu z naszego gabinetu, ale dajemy wskazówki, jak najlepiej dbać o higienę jamy ustnej.
  • Nie kierujemy się schematami; każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego stosujemy INDYWIDUALNE podejście do leczenia. Dobieramy taką ścieżkę, która będzie NAJLEPSZA dla Ciebie
  • Doświadczenie w leczeniu chorób jamy ustnej i uzębienia potwierdzają nasi zadowoleni pacjenci. Dzięki ich zaufaniu stale przybywają nowi i polecają nas dalej. Dziękujemy za zaufanie
  • Kwalifikacje na najwyższym poziomie, które nieustannie podnosimy, aby Twój uśmiech stał się naszym uśmiechem!
  • Wysoka jakość: nasza dewiza to duża dokładność. Łączymy te zalety proponując bardzo przystępne ceny.
  • Zaangażowanie, które widać w naszej pracy przekłada się na skuteczne leczenie.

Sterylność ponad wszystko

Jako nieliczni w Nowym Sączu i okolicach posiadamy urządzenie DAC Universal- do indywidualnej sterylizacji końcówek stomatologicznych. Dzięki zastosowanej technologii nasze turbiny i kątnice są idealnie czyste i sterylne aby każdy pacjent mógł się czuć bezpiecznie. To dla nas podstawa aby zachować ABSOLUTNĄ STERYLNOŚĆ podczas leczenia.

Stomatolog, dentysta, Nowy Sącz, Podegrodzie, Gorlice, Limanowa, Muszyna, Brzezna, Gostwica, Gołkowice, Długołęka, Barcice, Zabrzeż, Kamienica, Krościenko, Szczawnica, bezbolesne leczenie, sdent.com.pl

Nie musisz się już obawiać - MY LECZYMY profesjonalnie i w bardzo dobrych warunkach i w bardzo przystępnych cenach!