Jeśli chcesz być naszym pacjentem, umów się na wizytę. Najlepiej zadzwoń do nas w godzinach pracy (tu znajdziesz aktualne godziny pracy) a my zapiszemy Cie na wygodny dla Ciebie termin wizyty.

Jeśli nie jesteś naszym pacjentem, poprosimy Cię o wypełnienie prostego formularza. Jest to pozycja obowiązkowa. Link do formularza możesz znaleźć tutaj.

Warto, abyś zapoznał się z klauzulą przetwarzania danych osobowych; jest ona dostępna do wglądu na tablicy ogłoszeń w poczekalni dla pacjentów. Jej treść zamieszczamy TUTAJ.

Oczywiście mamy też swoją politykę prywatności (w skrócie: nikt od nas niczego się nie dowie) oraz regulamin korzystania z naszej strony (w skrócie: treści na stronie są zastrzeżone, a korzystać ze strony możesz tak, jak Ci jest wygodnie).

Formularz można znaleźć tutaj (kliknij).

Jest to dokument w formacie PDF. Można go wydrukować i wypełnić samodzielnie jeszcze przed pierwszą wizytą. W ten sposób oszczędzisz swój czas.

Taki sam formularz otrzymasz w dniu wizyty, jeśli jesteś u nas po raz pierwszy.

Niestety w chwili obecnej nie prowadzimy leczenia w ramach NFZ. Większość usług jest płatna, ale ceny są bardzo przystępne.

Generalnie stosujemy terminarz, ale oczywiście są wyjątki.

Zdarza się, że do gabinetu przyjdzie pacjent z ostrym stanem bólowym, wówczas robimy wyjątek i staramy się zagospodarować „okienko” pomiędzy kolejnymi pacjentami. W takiej sytuacji trzeba mieć świadomość, że w kolejce czekają inni pacjenci. Dobrą zasadą jest zapytać, czy zgodzą się przepuścić kogoś w stanie bólowym.

Na pocieszenie – nie zdarzyło się, aby ktoś nie przepuścił pacjenta z ostrym bólem zęba.

TAK.

W gabinecie znajduje się nowoczesny aparat rentgenowski do wykonywania zdjęć pojedynczego zęba (zębów) – tzw. zdjęcie punktowe.

Wykonanie zdjęcia jest bezbolesne.

Ograniczeniem wykonania zdjęcia jest ciąża.

Ogólnie rzecz biorąc – tak. Można stosować znieczulenie w większości przypadków.

W naszym gabinecie stosujemy różne metody znieczulenia, w każdym przypadku dobieramy je indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Stomatolog, dentysta, Nowy Sącz, Podegrodzie, Gorlice, Limanowa, Muszyna, Brzezna, Gostwica, Gołkowice, Długołęka, Barcice, Zabrzeż, Kamienica, Krościenko, Szczawnica, bezbolesne leczenie, sdent.com.pl